Депозити та зняття коштів


 • Visa
 • Skrill, Neteller
 • USDT ERC/TRC Dire pay, Bitcoin, USDT ERC/TRC Cozeni
 • Банківський переказ
 • USDT ERC/TRC Dire pay, Bitcoin, USDT ERC/TRC Cozeni
 • Skrill, Neteller
Спорт, казино
4.1/5
USDT 115 бонус
Реєстрація

Огляд


 • Веб-сайт:
  www.dafabet.com
 • Компанія:
  AsianBGE
 • Ліцензія:
  Адміністрація Кагаянської економічної зони (CEZA)
 • Цільовий регіон:
  Азіатсько-Тихоокеанський регіон / Європа

Dafabet

Діяльність БК Dafabet охоплює азіатські регіони, держави Європи та 28 інших країн у різних куточках світу. Букмекер активний у всьому світі та намагається виходити на нові ринки. Сайт контори виконано в азіатському стилі. Обмеження доступу до платформи залежать від постачальників програмного забезпечення та правил ліцензування. Логотип Дафабет можна побачити, у тому числі, на футболках таких спортивних клубів: «Бернлі», «Селтік», «Блекберн Роверс». Компанія є офіційним спонсором британських футбольних команд, що підтверджує її надійність. Платформа Dafabet належить до групи професійних букмекерських контор, і кожна деталь, помітна на цьому сайті, доводить її перфекціонізм. Тому букмекер регулярно збирає позитивні відгуки від гравців.

Бонуси Dafabet – переваги використання платформи

Букмекери намагаються заохотити нових гравців за допомогою кількох бонусів. Після реєстрації більшість контор пропонує скористатися вітальною винагородою. Це рішення також використовується Dafabet. Бонуси, що пропонуються букмекером, дуже конкурентоспроможні. За реєстрацію на сайті Дафабет ви можете отримати, серед іншого:

 • Стартовий бонус, що дозволяє отримати додаткові кошти.
 • Щотижневі безкоштовні ставки,
 • Спеціальні промокоди, які можна використовувати при внесенні депозиту або реєстрації.

Крім того, для постійних гравців Dafabet підготовлено спеціальні пропозиції у рамках VIP-програми.

Опишемо бонуси від букмекера детальніше.

Вітальний бонус Dafabet

Після реєстрації гравець може отримати перший бонус від Dafabet. Це додаткові кошти, зараховані за поповнення рахунку, які бетор може витратити на розміщення ставок. Розмір винагороди може сягати 115 доларів, що більше, ніж у конкурентів. Бонус нараховується на основний рахунок за умови його відіграшу в 15-кратному розмірі.

Dafabet

Додатковий бонус за реєстрацію буде отримано за будь-якого способу поповнення депозиту. Умови відіграшу при цьому не змінюється. Якщо гравець не зможе вчасно поставити суму бонусу в ставках і відіграти її, гроші згорять. Тому рекомендуємо добре ознайомитись з умовами цієї акції.

Щотижневий фрібет від Dafabet

Позиція, яку займає букмекерська контора Dafabet, має на меті отримання гравцями регулярних бонусів. Одна з таких винагород – безкоштовні ставки. Акція призначена як для нових, так і для постійних гравців. За активне розміщення парі на спортивні події та кіберспортивні матчі протягом тижня користувачі можуть отримати фрібет. Для використання безкоштовної ставки важливо, щоб коефіцієнт не був менше 1,5. Актуальні умови відіграшу та надання цього бонусу можна знайти у розділі «Акції».

Отримання фрібету не залежить від депозиту. Однак, отримані при цьому кошти повинні бути також відіграні. Звертаємо увагу, що коефіцієнт ставок для відіграшу повинен бути не менше 1,5.

Промокод від Dafabet

Активація багатьох бонусів відбувається після використання промокоду. Пошукати актуальний промокод можна в розділі Акції на офіційному сайті букмекерської контори Дафабет. Часто коди надають тематичні портали та сайти-партнери букмекера.

Промокод, який пропонує Dafabet, використовується при внесенні депозиту, що збільшує суму поповнення. Його також можна використовувати під час створення облікового запису на сайті, щоб отримати додаткові призи.

Акції та винагороди від Dafabet

Пропозиція букмекерської контори Dafabet включає численні винагороди як для нових, так і для постійних гравців. Особливий інтерес має VIP-програма, призначена для постійних користувачів. Активне розміщення ставок винагороджується вигідними букмекерськими бонусами, які встановлюються індивідуально для кожного бетора.

Користувач у день народження може скористатися спеціальною пропозицією. Вона постачається у різних формах і має термін дії 30 днів із моменту отримання. Заробити такий бонус можуть користувачі платформи Дафабет, які активно розміщують ставки щонайменше 3 місяці.

Букмекерська контора також надає кешбек за ставки. Отримані таким чином кошти мають бути відіграні один раз на матчах з коефіцієнтами вищими за 1,5.

БК Dafabet надає можливість закрити ставку самостійно до закінчення даної спортивної події. Завдяки цьому бетор може будь-якої миті вивести своє парі, що мінімізує можливі втрати.

Букмекер Dafabet – реєстрація та процес входу в систему

Реєстрація облікового запису на сайті Dafabet відбувається в кілька простих кроків. Новачку необхідно заповнити реєстраційну форму та вказати свої особисті та контактні дані, а також номер банківського рахунку. Потім новий користувач повинен вказати валюту особистого кабінету та погодитися з правилами використання порталу. Контактні дані та особа можуть бути підтверджені пізніше.

Завершення реєстрації на Дафабет неможливе без пред’явлення документів, що засвідчують особу. Також необхідно активувати профіль, перейшовши за посиланням, надісланим на електронну пошту.

Live-ставки на Dafabet

Букмекер Дафабет задовольнить потреби беторів. На порталі доступні не лише передматчеві ставки, а й парі в режимі реального часу. Вони адаптовані для багатьох видів спорту та кіберспорту. Букмекерська контора Dafabet надає гравцям можливість відстежувати трансляції матчів та перевіряти результати у режимі реального часу. БК Dafabet – поповнення та зняття коштів.

БК Dafabet – поповнення та зняття коштів

Букмекер Dafabet дозволяє вносити та знімати виграші, використовуючи різні варіанти оплати. Ви можете скористатися сервісами Neteller, JCB, Skrill, Ecashasia, Paysafecard, PAYBAY та Asianteller. Крім того, можна вносити та знімати кошти за допомогою платіжних карток та банківських переказів. У зв’язку з міжнародною діяльністю, що проводиться, приймаються різні валюти. З цієї причини угоди можуть здійснюватись із відносно низькою комісією.

Мобільний застосунок та сайт Dafabet

Букмекерська контора створила безкоштовний та функціональний застосунок Dafabet для своїх гравців. Інсталяційний файл доступний на сайті букмекерської контори та в AppStore. За допомогою програми можна отримати доступ до всіх опцій і функцій, які є на гральному сайті. У застосунку можна розміщувати парі та стежити за результатами окремих подій. Альтернативним рішенням є вебсайт, який має окрему мобільну версію.

У разі виникнення запитань щодо роботи програми або сайту користувачі можуть зв’язатися з підтримкою. Оператори на порталі Дафабет доступні у таких каналах: чат, контактна форма, електронна пошта та гаряча лінія. Підтримка працює цілодобово.

Відгуки користувачів про Dafabet

Користувачі Дафабету високо оцінюють діяльність букмекерської контори. В ігровому порталі немає місця недолікам. Підготовлені вимоги є зрозумілими для користувачів. У беторів є чіткі правила отримання бонусів, що збільшить їхній дохід. Вигідні пропозиції орієнтовані як нових, так і постійних гравців. Букмекер знає, як ефективно залучати та утримувати користувачів. Тому на порталі є багато цікавих пропозицій для беторів та гемблерів, починаючи від ставок на спорт і закінчуючи картковими іграми в режимі реального часу. А якщо врахувати, що виплати відбуваються оперативно та без додаткових комісій, рекомендуємо звернути увагу на букмекера Dafabet.

Dafabet En Dafabet Gr Dafabet Bg Dafabet Dk Dafabet Ee Dafabet Fi Dafabet Fr Dafabet De Dafabet Hu Dafabet Zh Dafabet It Dafabet Jp Dafabet Lv Dafabet Lt Dafabet Nl Dafabet Pt Dafabet Ro Dafabet Ru Dafabet Sk Dafabet Si Dafabet Es Dafabet Se Dafabet Tr Dafabet Ua Dafabet Id Dafabet Cz